Zarejestruj się :: Zaloguj się
Aktualne wersje: 4.65 / 5.10.100   Koszyk:  0 szt.     suma:  0.00 zł    
  Strona główna
Witaj Nieznajomy! Czy chcesz się zalogować? A może jeszcze nie masz u nas konta i chciałbyś założyć?
WYBIERZ KATEGORIĘ
PRODUCENCI
SZUKAJ

wpisz szukane słowoWyszukiwanie zaawansowane
OSTATNIO OGLĄDANE
ATHENASOFT Abonament Buduj z Głową - pakiet startowy
ATHENASOFT Norma STANDARD 2 - Importer PDF - rozszerzenie programu o import kosztorysów z plików PDF - dla Abonentów Buduj z Głową - PROMOCJA!
ATHENASOFT Norma STANDARD 2 - pierwsze stanowisko + aktualny cennik Intercenbud
ATHENASOFT Abonament Buduj z Głową - przedłużenie wraz z rocznym dostępem do serwisu Intercenbud
ATHENASOFT Abonament Buduj z Głową - przedłużenie
PMC Planista PLUS - pierwsze stanowisko
OWEOB PROMOCJA Sekocenbud - kwartalnik cen zagregowanych na CD (2/2017)
ATHENASOFT Norma EXPERT - kolejne stanowisko + Importery PDF i SCAN PDF + aktualny cennik Intercenbud
ATHENASOFT Norma EXPERT - pierwsze stanowisko z roczną bazą cenową Intercenbud i abonamentem Buduj z Głową + Importery PDF i SCAN PDF + CAD Rysunek - PROMOCJA!
ATHENASOFT Norma STANDARD 2 - przejście z Norma 2/3, Strix 4.x lub programu innego producenta z roczną bazą cenową Intercenbud i abonamentem Buduj z Głową + CAD Rysunek
Regulamin sklepu
Właścicielem sklepu internetowego, działającego pod adresem

www.kosztorysant.eu,

zwanego dalej Sklepem, jest firma:

TNT Systemy Informatyczne MAREK MISTARZ
ul. św. Andrzeja Boboli 24, 15-649 Białystok
tel.: 730 812 212

godziny pracy biura obsługi klienta: 10:00 - 17:00

adres e-mail: poczta@kosztorysant.eu

NIP: 542-128-76-97

Rachunek bankowy do wpłat:

mBank
14 1140 2004 0000 3302 5985 7532

wpisana do CEIDG, zwana dalej Sprzedawcą.

A. Postanowienia ogólne
 1. Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem sieci Internet na terenie Polski. Nie prowadzi sprzedaży za granicę.
 2. Wszystkie ceny w Sklepie są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceną przyjmowaną w rozliczeniu i wiążącą obie strony umowy sprzedaży jest cena obowiązująca w chwili składania zamówienia na towar (moment potwierdzenia zamówienia i wysłania e-maila z zamówieniem do Sprzedawcy).
 3. Sklep zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach towarów znajdujących się w katalogu, wprowadzania nowych towarów lub usuwania towarów wycofanych ze sprzedaży oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży lub wprowadzania w nich zmian.
 4. Składając zamówienie Klient potwierdza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i bez zastrzeżeń akceptuje wszystkie jego postanowienia.
B. Składanie i realizacja zamówień
 1. Przedmiotem zamówienia mogą być wyłącznie artykuły wymienione w obowiązującym w chwili składania zamówienia katalogu internetowym.
 2. Zamówienia w Sklepie mogą składać wyłącznie osoby pełnoletnie, które założyły konto klienta sklepu. Osoba posiadająca takie konto zwana jest dalej Klientem. Po założeniu konta można się nim posługiwać we wszystkich sklepach należących do sieci ShopLogin - nie ma potrzeby zakładania oddzielnego konta w każdym sklepie.
 3. Zakładając konto Klient wyraża jednocześnie zgodę na otrzymywanie informacji technicznych dotyczących funkcjonowania tego konta na adres e-mail podany podczas rejestracji. Informacje takie nie są informacjami handlowymi w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204).
 4. Realizacja złożonego zamówienia jest możliwa tylko wówczas, gdy konto zostało aktywowane. Aktywowanie konta następuje poprzez kliknięcie w łącze umieszczone w liście e-mail zawierającym potwierdzenie założenia konta. Aktywacja konta jest wykonywana tylko raz.
 5. W przypadku złożenia zamówienia z wykorzystaniem konta, które nie zostało aktywowane Sprzedawca skontaktuje się z Klientem telefonicznie w celu potwierdzenia zamówienia (na numer telefonu podany w zamówieniu). Po potwierdzeniu zamówienia przez Klienta Sprzedawca samodzielnie aktywuje konto.
 6. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie przez strony internetowe Sklepu oraz telefonicznie pod numerem telefonu 730 812 212. Po złożeniu zamówienia przez strony internetowe Sklepu Klient otrzymuje za pomocą poczty elektronicznej potwierdzenie złożenia zamówienia.
 7. Składając zamówienie telefoniczne Klient zobowiązany jest do podania danych niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia.
 8. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje w momencie:
  1. dla zamówień płatnych gotówką przy odbiorze - w momencie otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia przez Sklep,
  2. dla zamówień płatnych w inny sposób lub składanych telefonicznie - w momencie przekazania środków do dyspozycji Sprzedawcy.
 9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców Sprzedawcy. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 10. Po zrealizowaniu zamówienia, w momencie przekazania towaru dla przewoźnika, Klient otrzymuje informację o wysłaniu towaru.
 11. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
 12. Klient może wycofać zamówienie telefonicznie dzwoniąc na numer 730 812 212 przed wysłaniem towaru. W przypadku, gdy Klient chce zrezygnować z zakupu towaru po jego wysłaniu, stosowane są przepisy z rozdziału dotyczącego zwrotu towaru do Sprzedawcy.
 13. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
C. Wysyłka towaru i formy płatności
 1. Na stronie opisu towaru w sklepie znajduje się informacja o dostępności tego towaru. Mogą to być następujące informacje:
  1. Dostępny w magazynie - Towar jest dostępny w magazynie. Czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych od dnia przyjęcia zamówienia do realizacji.
  2. Dostępny (2 - 7 dni) - Towar jest dostępny w ciągłej sprzedaży, ale aktualnie może nie być go w magazynie. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych od dnia przyjęcia zamówienia do realizacji.
  3. Dostępny warunkowo - Towar jest dostępny w magazynie warunkowo (tylko określone opcje np.: kolory). Jeśli zamówienie dotyczy produktu z opcją dostępną aktualnie w magazynie, to czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych od dnia przyjęcia zamówienia do realizacji. W przypadku wyboru produktu z opcją (np.: kolorem) niedostępną aktualnie w magazynie czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 7 dni roboczych.
  4. Na zamówienie - Towar jest dostępny tylko na zamówienie. W tym przypadku o czasie realizacji zamówienia kupujący jest informowany po przyjęciu zamówienia do realizacji. W wyjątkowych wypadkach (np.: zaprzestanie produkcji) realizacja zamówienia może nie być możliwa.
  5. Wyprzedaż - Towar jest dostępny w magazynie, ale trwa jego wyprzedaż. Czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych od dnia przyjęcia zamówienia do realizacji. W przypadku wyczerpania towaru realizacja zamówienia może nie być możliwa.
  6. Ilość ograniczona - Towar jest dostępny w magazynie, ale tylko w ograniczonej ilości (np.: ze względu na trwającą promocję). Czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych od dnia przyjęcia zamówienia do realizacji. W przypadku wyczerpania towarów realizacja zamówienia może nie być możliwa.
 2. Czas realizacji zamówienia zależy od statusu dostępności towaru i wynosi od 2 do 7 dni roboczych od dnia przyjęcia zamówienia do realizacji. Nie dotyczy to towarów sprowadzanych na zamówienie.
 3. Czas oczekiwania na przesyłkę to czas realizacji zamówienia oraz czas dostawy wynoszący zwykle 1 dzień roboczy w przypadku dostawy przesyłką kurierską lub od 2 do 7 dni w przypadku wysyłki za pomocą Poczty Polskiej.
 4. W przypadku zaginięcia przesyłki mają zastosowanie ogólnie obowiązujące przepisy kodeksu cywilnego i prawa przewozowego.
 5. Sklep realizuje wysyłki korzystając z usług Poczty Polskiej oraz za pomocą firmy kurierskiej.
 6. Przesyłka może być zrealizowana za pomocą Poczty Polskiej o ile waga paczki nie przekracza 5 kg i jej wartość nie jest większa niż 200,00 zł. W pozostałych wypadkach przesyłka może być zrealizowana jedynie za pomocą firmy kurierskiej.
 7. W przypadku wysyłki firmą kurierską, jeśli waga zamówionego towaru przekracza 30 kg, to towar dzielony jest na oddzielne paczki. W tej sytuacji kosz przesyłki liczony jest od każdej paczki oddzielnie.
 8. Koszty przesyłki są następujące:
  1. Poczta Polska: do 5 kg - 13,53 zł
  2. Firma kurierska: do 30 kg - 15,99 zł
 9. Przy zamówieniach na kwotę brutto przekraczającą 250 zł dostawa jest bezpłatna.
 10. Płatność za pobraniem możliwa jest wyłącznie przy wyborze przesyłki firmą kurierską.
 11. W Sklepie dopuszczalne są następujące formy płatności:
  1. za pobraniem - należność pobiera listonosz lub kurier,
  2. przedpłata na konto - płatność przelewem na konto bankowe Sklepu przed wysyłką towaru,
  3. raty - wysyłka towaru następuje po otrzymaniu potwierdzenia z instytucji finansującej faktu podpisania umowy kredytowej,
  4. system PayU - wysyłka towaru następuje po potwierdzeniu poprawności transakcji.
 12. Sprzedawca realizuje zamówienia telefoniczne oraz zamówienia na towary, dla których status dostępności jest podany jako "Na zamówienie" tylko po otrzymaniu przedpłaty na konto (nie jest możliwa wysyłka za pobraniem).
 13. Przesyłki Pocztą Polską, w zależności od wagi i gabarytów, realizowane są jako listy polecone priorytetowe lub paczki priorytetowe.
D. Zwroty towarów
 1. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827), Klient będący Konsumentem może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty odebrania towaru i niezwłocznie - jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy - zwrócić zakupiony towar. Do zachowania tego terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.
 2. Nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy Sprzedawca zwraca Klientowi dokonane przez niego płatności obejmujące cenę towaru oraz koszty wysyłki towaru do odbiorcy.
 3. Jeżeli przy składaniu zamówienia Klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany w Sklepie, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (tj. kosztów przekraczających koszty najtańszego zwykłego sposobu dostarczenia).
 4. Klient płaci za odesłanie towaru do Sprzedawcy. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
 5. Formularz zawierający wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrocie towaru jest dostępny do pobrania na stronie internetowej Sklepu, wysyłany jest do Klienta pocztą elektroniczną na adres wskazany przez Klienta, a także dołączany do przesyłki z zamówieniem wysyłanej do Klienta.
 6. Wysyłając towar do Sprzedawcy należy zapewnić, aby nie nastąpiło jego uszkodzenie podczas transportu, gdyż wysyłka towaru w tym trybie następuje na ryzyko i koszt Klienta.
 7. Prawo do zwrotu towaru, o którym mowa w poprzednich punktach obowiązuje tylko w stosunku do towarów zakupywanych przez Klientów będących Konsumentami w rozumieniu ustawy, o której mowa w pkt. 1 niniejszego paragrafu.
E. Procedura reklamacyjna
 1. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć sprzedawane towary bez wad.
 2. Sprzedawca udziela gwarancji na nośnik, na którym dostarczany jest program. W przypadku uszkodzenia nośnika podczas transportu należy w pierwszej kolejności skontaktować się ze Sprzedawcą wysyłając na adres poczta@kosztorysant.eu list zawierający:
  1. opis towaru (nazwa programu, wersja, itp.),
  2. numer faktury zakupu stanowiącej podstawę reklamacji,
  3. dane do kontaktu (imię i nazwisko, adres e-mail oraz telefon),
  4. opis nośnika, który uległ uszkodzeniu.
  Sprzedawca po otrzymaniu reklamacji przekaże instrukcje w sprawie dalszego postępowania.
 3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, to przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedawca zwróci się do składającego reklamację o ich uzupełnienie we wskazanym zakresie.
 4. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie nie przekraczającym 14 dni roboczych od dnia ich otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Klienta adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
 5. W przypadku uznania reklamacji nośnik zostanie wymieniony na nowy i ponownie dostarczony Klientowi na koszt Sprzedawcy.
 6. Klient będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Białymstoku. Informacje o sposobie dostępu do tego trybu i procedur rozstrzygania sporów znajdują się na stronie UOKiK w zakładce dotyczącej rozstrzygania sporów konsumenckich.
F. Karty stałego klienta
 1. Sprzedawca może wydawać wybranym klientom karty stałego klienta. Karta jest wydawana bezterminowo, lecz na skutek złamania postanowień niniejszego regulaminu może być ona czasowo zablokowana lub całkowicie odebrana.
 2. Sprzedawca będzie informował o przywilejach posiadacza karty za pomocą poczty elektronicznej przesyłanej na adres podany w danych klienta.
 3. Klient, wpisując numer karty do swoich danych, wyraża zgodę na otrzymywanie informacji, o których mowa w poprzednim punkcie, na otrzymywanie biuletynu informacyjnego Sklepu oraz na wszystkie pozostałe postanowienia zawarte w tym rozdziale.
 4. Aktywowanej karty stałego klienta nie można przekazywać innej osobie. Daną kartę można przekazać tylko wówczas, gdy nie jest aktywowana (jej numer nie jest przypisany do żadnego konta klienta). Aby dezaktywować kartę należy usunąć wpisany numer karty ze swoich danych.
 5. Klient korzystający z karty stałego klienta zobowiązuje się do nie ujawniania numeru karty innym osobom lub udostępniania go na forum publicznym oraz do nie ujawniania przywilejów wynikających z posiadania przez niego określonej karty. Naruszenie tego postanowienia może skutkować odebraniem lub czasowym zablokowaniem karty.
G. Ochrona danych osobowych
 1. Klient, podając dane osobowe w formularzu rejestracyjnym lub podczas składania zamówienia, oświadcza, że są one zgodne z prawdą. W przypadku podania przy tworzeniu lub aktualizacji konta nieprawdziwych danych Sprzedawca zastrzega sobie prawo usunięcia konta, z którym są one związane.
 2. Warunki wykorzystywania danych osobowych przez Sklep reguluje Polityka prywatności, która jest integralną częścią niniejszego regulaminu.
H. Inne postanowienia
 1. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Sprzedawcą.
 2. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką faktury VAT.
 3. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
 4. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego.
Kontynuuj
KOSZYK
...jest pusty.
ZALOGUJ SIĘ
ShopLogin

Adres e-mail:

Hasło:Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?
Zamówienie telefoniczne
PayU - Bezpieczne płatności internetowe
INFORMACJE
Dostawa i płatność
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Składanie zamówienia
Odstąpienie od umowy
Platforma ODR
Zadaj pytanie
DPD
KONTAKT
poczta@kosztorysant.eu

tel.: 730 812 212